Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Playstation 4 vagy Playstation...

Playstation 4 vagy Playstation 4 Pro-t lenne érdemesebb vennem?

Figyelt kérdés
Egész idáig pc-n játszottam, de úgy döntöttem áttérek az egyik konzolra, végül a Playstation lett a befutó.Azt nem tudom, hogy melyiket lenne érdemesebb megvenni.FullHD-n játszanék, 4k-ban nem is gondolkozom.A Pro ahogy olvastam részletesebb grafikát tud vagy több képkockaszámot képes produkálni FullHD-n mint a sima.Én a 60 FPS-hez vagyok "szokva" és egy sima FullHD 23"-os monitort használok. Megérné nekem beruházni a Pro-ra?
2018. márc. 10. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb játék nem ad több képkocka számot, inkább stabilabban fut a Pro-n, mint a simán. Vannak kivételek, de 60 FPS-re ne sok játéknál számíts. Tudtommal a Pro-hoz sem kell 4k TV (a One X még 720p-s TV-n is nagyon jól néz ki), szóval elégnek kéne lennie a 1080-as TV-dnek. A felbontáson kívül a textúrák is részletesebbek lehetnek a Pro-n, szóval az is jobban fog valamivel kinézni. Ha egy kicsivel stabilabb frameratet, és valamivel szebb grafikát akarsz, akkor Pro. De nem kötelező vétel! Sokat nem veszítesz, ha a sima PS4-et veszed.
2018. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
"Én a 60 FPS-hez vagyok "szokva"-akkor a sima ps4-et felejtsd el,mindenképp a pro-változatot vedd meg.bár a játékok baromi drágák,ezt is kalkuláld be.
2018. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pro-val is a legtöbb játék 30 FPS-el megy.


De hozzá kell tenni, hogy konzolon nagyon más 30 FPS-el játszani, mint PC-n. Ezt tapasztalatból mondom.

2018. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szántóvető ***** válasza:
na ne már,fullhd 30 fps?akkor nem lenne 4k konzol.fullhd alatt megnő az fps szám az alap konzolhoz képest.
2018. márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos játékokban. Nem mindegyikben. Játékfüggő az egész.
2018. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak halkan súgom meg, a legtöbb játéknál PS4-nél fix 30 fps-es framerate van beállítva gyárilag a programba és viszlát, mindegy hogy fullHD vagy 4K :D
2018. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szántóvető ***** válasza:
amit a legtöbb játéknál feloldottak,pont a pro-változat miatt.hogy kapjon is valamit a felhasználó az alap konzolhoz képest.pontos listát találsz a neten úgyhogy nem linkelgetek.
2018. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van Pro és Slim alapgépünk is, de őszintén szólva nem érzem azt az 50 ezer forintos különbséget. A legtöbb játék amúgy is az alapgépre van optimalizálva, úgyhogy nem sokat vesztesz azzal.
2018. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos úgy érzem ott tartok mint mikor feltettem a kérdést , nem tudom melyik legyen, de talán a Pro felé jobban dől most a mérleg.
2018. márc. 12. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!