Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez megoldható valahogy? (két...

EZEZ kérdése:

Ez megoldható valahogy? (két képernyő)

Figyelt kérdés
Az új videókártya csak 1 hdmi kimenettel rendelkezik nem úgy mint az előző így ha azt a tv-re akarom csatlakoztatni mindig be kell másznom az asztal alá kihúzni a monitor kábelét és bedugni a tv-jét. A kérdésem az lenne hogy ugye az alaplapon is van 1 hdmi kimenet. Ha abba dugnám be a tv kábelét és a moniort hagynám a videókártyába akkor win+p gombkombinációval tudnám cserélgetni a kijelzőt és ebben az esetben is a videókártya erőforrása lenne érvényes?
2018. márc. 11. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az alaplapi kimenetre dugod akkor az alaplapi integrált videókártya erőforrását használja a TV
2018. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
benne van a kártya az alaplapba akkor nincs kép integrálton az alaplapi HDMI-n
2018. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
alaplaptól függ, általában le van tiltva, ha van kártya.
2018. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen közben kipróbáltam nem volt kép, és át sem tudtam váltani.. a videókártyán még 2 kimenet van display, és dvi asszem. Ilyen esetben milyen átalakítót lehetne használni ha egyáltalán lehet? pl ha a dvi kimenetbe vmi átalakitóval csatlakoztatnám a hdmi kábelt és úgy be a tv-be a másik végét.. van ilyen? mennyi és hol lehet kapni?
2018. márc. 11. 18:03
 5/8 MGéza ***** válasza:

Milyen dvi? Nem mindegy milyet veszel, van DVI-D DVI-I is . Egyébként igen lehet kapni olyan átalakítót, gyártói honlapra is nézz el de szerintem támogatja a kártyád a két monitor vezérélését.

[link]

2018. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gtx 1050 ti asus phoenix kártya amin van hdmi dvi meg display port. a tv-n pedig csak hdmi található. azt hogy a dvi dvi-i vagy dvi-d azt nem tudom
2018. márc. 11. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:

DVI-D van rajta, ezzel lehetne össze kötni ha a monitorodon is van DVI-D bemenete.

A DisplayPort -ot viszont könnyebb HDMI -vel kompatibilissé konvertálni.

2018. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tv-vel akarom össze kötni és azon csak hdmi van épp ezér kell 1 átalakitó. displayport-hdmi-ből is most látom h van 1 pár 10ezer körül , 2-3 ezerér is szval a dvi-os nekem vhogy jobban tetszik
2018. márc. 12. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!