Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a tökömért van 60 alatt az...

Mi a tökömért van 60 alatt az fps-em CSGO-ban ezzel a géppel?

Figyelt kérdés

Graphics Chipset - AMD Radeon HD 7700 Series

Memory Size - 1024 MB

Memory Type - DDR3

Core Clock - 800 MHz

Windows Version - Windows 10 (64 bit)

System Memory - 8 GB

CPU Type - AMD Athlon(tm) II X3 450 Processor

Low grafikán minden, felbontást is már majdnem a legrosszabbra vettem, képarányt is, booster programok se segítettek



#lagg #CS:GO #csgo je
2018. márc. 16. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem fut a háttérben? Driverek a legfrissebbek?

Megpróbálnék egy Windows-újratelepítést, hogyha nincs semmi fontos adat a gépen.

A booster programok meg kb. annyit érnek, mint egy áramtalanított hűtőszekrény. :D

2018. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Counter Strike sokkal inkább CPU erőforrás-igényes játék mint más. Ez a processzor pedig 8 éve jelent meg a piacon, így örülhetsz ha egyáltalán ennyit bír. A grafikát hiába állítgatod, ne az fogja meg az FPS-t.
2018. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
100%
Igen gyenge hozzá a proci. Erős egymagos teljesítmény kéne ide, ennek meg pont az nincs. Próbálkozhatsz túlhajtással, némileg javulni fog tőle a helyzet, de csodát ne várj.
2018. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vársz ettől a géptől :D Ez ennyit tud. Az a Radeon még jó is lenne, de a proci nagyon kevés.
2018. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!