Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért Visszhangzik a mikrofono...

Miért Visszhangzik a mikrofonom TeamSpeaken?

Figyelt kérdés
Vettem egy headsetet, viszont ha ts-en nézem akkor visszhangzik a mikrofon, echo reductionnel meg maximum levág a mondatomból, próbáltam másik headsettel ott gerjedést is előidézett mikor beszélni próbáltam, az eszköz figyelése nincs bepipálva, hanszóró jelszintnél rear pink letiltva, hangcsatorna pedig sztereó. Semmi más felmerülhető problémát nem találtam neten ezzel kapcsolatban, szóval tanácstalan vagyok. Valaki valami ötlet?
2018. márc. 16. 23:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Az eleje lemaradt, tehát hangrögzítővel kipróbáltam és rendesen szól, viszont ha ts-en nézem akkor visszhangzik. Windows 7-em van egyébként.
2018. márc. 16. 23:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Feltételezhetően a headsetben levő mikrofon egy érzékeny, gömbkarakterisztikájú változat, minden irányból összeszedi a zajt, a fejhallgatód meg nem zár rendesen illetve a fejhallgatóról a mikrofon tartóján át átviszi a rezgést a mikrofonra.


Megpróbálhatod csökkenteni a hangszóró hangerejét és a mikrofon érzékenységét, hátha normalizálja a helyzetet.

2018. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Másik headsettel is próbáltam, ugyanez volt a gond, ha a hangot lejjebb veszem csak halkabban történik ugyanez :D A mikrofon érzékenységét nem igazán tudom, hol kéne állítani, a hangerejét ha lejjebb veszem ugyanez van csak halkabban, boostot pedig nem adtam rá.
2018. márc. 17. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
A keverőpultban a saját mikrofon lejátszását kapcsold ki. A felvétel oldalon legyen aktív, a lejátszásnál legyen tiltva.
2018. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez sem működött, viszont azóta kiderült, hogy nincs is igazi probléma. Élesben még nem próbáltam ki, csak a beállításoknál próbálgattam ts-en, viszont ha felcsatlakozok egy szerverre akkor ott nincs gond és utána a beállításoknál sincs visszhang, érdekes, de leginkább az én figyelmetlenségem :D Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!