Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert kapcsol ki a monitor...

Ejnewor kérdése:

Miert kapcsol ki a monitor jatek kozben?

Figyelt kérdés

A problemam a kovetkezo: 2 honapja vasaroltam egy komplett szamitogepet, monitorral. Minden tokeletesen mukodott rajta tegnapig, amikor is azt csinalta, hogy jatek kozben kikapcsolt a monitor de elotte az FPS-em negyedere csokkent, a gep es a hang az ment tovabb, a monitor meg azt irta ki, hogy nincs je. Nem is kapcsol be a monitor csak ha a kikapcsologombot 5 mp-ig nyomva tartom es ujrainditom a gepet. Kepernyo kimelo kikapcsolva, ujra telepitettem mindent es nem valtozott semmit. Ha elinditok 1 jatekot es nem csinalok semmit csak allok, 3-4 perc utan az FPS felezodik utanna le megy 30 ala


A gepem adatai:


Videokartya:

NVIDIA Geforce 1060 3GB

Intel(R) UHD Graphics 630


Processzor:

Intel(R) Core(TM) i5-8400 2.80 GHz 8. generacio


Monitor:

Acer FULL HD 27" 144 Hz



2018. márc. 18. 07:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Most neztem, hogy inditaskor es ha jatszok a gepen akkor sem indul el a videokartya ventillatora. Amikor elinditom pl. a CSGO-t kezdeskor van 300 FPS-em, 2 perc utan ez csokken a felere utanna lemegy 30 ala. Lehet a kartya a szar vagy ez is a gyenge tapnak koszonheto?
2018. márc. 19. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!