Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mostani kedvelt gamer...

A mostani kedvelt gamer videokártyáknak milyen kimenetük van?

Figyelt kérdés
Tervezek venni néhány hónap múlva új számítógépet. De valószínűleg új monitor is kelleni fog, mert a jelenlegin csak D-SUB foglalat van. A kérdésem tehát az, hogy a mai videokártyákról már ez el is tűnt (vagy nem érdemes használni), illetve helyette mi van, HDMI vagy DisplayPort?

2018. márc. 19. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

HDMI,Displayport, DVI is kezd már kikopni de azért még néha látni azt is.

Igazából csak digitális kimenetek vanna, amiket elég olcsón át is lehet alakítani ha úgy adódik.

2018. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát a legjobb, ha olyan monitort választok, amin van HDMI és DisplayPort is?
2018. márc. 19. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szempont a HDMI+DP, HDMI bőven elég, feltételezem, hogy nem 4K 120+Hz-es monitort akarsz használni.
2018. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. A hdmi mindenképpen hasznos, abból a legjobb ha több is van (pl ha egy pc mellett egy konzolt is akarsz csatlakoztatni). Meg univerzálisabb is, minden újabb kártyának van hdmi kimenete.

Dp nélkül szerintem túl lehet élni, nem hiszem hogy átlagfelhasználónak szüksége lenne rá.

2018. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, vagy 2 db HDMI.

Esetleg 1 db HDMI + 1 DVI.

2018. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nem, a DisplayPort képességei nem fontosak nekem, csak azt hittem, hogy előfordulhat, hogy egy videokártyán csak az van.
2018. márc. 19. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:

kártyája válogatja, az enyémen van HDMI, mini HDMI, display port, DVI-D is.

HDMI meg Display port elég átlagos a mai kártyákon.

2018. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!