Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen enyhén döntött egeret...

Pszicho88 kérdése:

Milyen enyhén döntött egeret válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg egy trust egerem van, amit ajándékba kaptam, de szörnyű. Általános formájú egér, és néha lenyomom a bal egérgombot akaratom ellenére is és a kezem is elfárad a rajta való tartáson, mivel nem jó a kialakítása.


Régebben volt egy jó egerem, ami jobbra döntött volt, tehát a bal oldala magasabban volt és hihetetlen kényelmes volt a kezemnek, viszont lkopott ról a festék réteg és igen csúnya volt már.


Milyen enyhén döntött egeret ajánlanátok netezésre, zenehallgatásra, filmezésre, ami strapabíró anyagból készül? Árban max 15 ezret adnék ki rá.



Köszönöm.



2018. márc. 23. 01:05
 1/6 hypno ***** válasza:

[link]


Javaslom a linkelt topic összefoglalójának elolvasását. Nem a műszaki rész az érdekes számodra, hanem amit az egerek alakjáról, a fogásmódról írnak.

Meg a VI. részben az ajánlásokat érdemes átnézni.

2018. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:
100%

És alapvetés, hogy ha lehet meg kell tapizni vásárlás előtt.

Ha budapesti vagy, akkor a Pixelbe menj el.

[link]

2018. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fantom83 ***** válasza:

Őszintén,én 6 ezernél többet nem adnék egy egérért sem,akármilyen kényelmes is.

Minőség/strapabíróság/ár arányban a Logitech-re szavazok.

2018. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a segítséget.

Igazából ehhez hasonló egeret keresnék.


Trust Evo ADvanced (19829)

[link]


Ha megnézitek ha hátulról megnézitek egyenes szögben, akkor jól látszik, hogy a bal oldali része magasabban van, mint a jobb, így a kéznek egy kellemes, pihentető tartást ad. Nem tudom, hogy élőben milyen lehet a fogása, de így tetszik. Vannak e még ehhez hasonló egerek?

Sajnos nem sokat látok és nincs nekik külön kategória sem.

2018. márc. 23. 23:33
 5/6 Fantom83 ***** válasza:

Gigabyte M6800-as kiadás.(jelenleg is ezt használom)

Ha jól emlékszem 4 ezer alatt van az ára.

2018. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat. Drágább egeret akarok 7 és 15 között.


Lőttem pár képet 2 egeremről. Mindkettő a gagyi pár ezres kategória.

Majd a koszt nem kell nézni. A piros Logitech és a szürke- fekete trust.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Jól látszik, hogy a piros magasabb is és döntött a kialakítása ésAnyagminőség pocsék volt akkoriban ebben az árban, de formatervezés ötös. Hiába Genius, de már kattintásokat is rosszul érzékeli.


A trust GXT 25- ről inkább nem is beszélnék, ha fizetnének se használnám, ajándékba kaptam, de ha megjön az új vágom is ki az ablakon.



A piros geniushoz hasonlót tud valaki ajánlani, ami erősen döntött?

2018. márc. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!