Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan szereljem szét a...

Hogyan szereljem szét a grafikus kártyát? Mennyi pasztát rakjak a grafikus proceszora, és hogy kennyem szét? Mennyire szoritsam, meg a 4 csavart a hűtőborda visszaszerelésekor?

Figyelt kérdés

Van ,egy amd grafikus kártyám ,és poros lett a hűtőbordája ,és szeretném kitisztitani .

A vállaszokat előre is köszönönöm.


2018. márc. 25. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kis borsónyit tegyél a közepére, és egy plasztik kártyával kenegesd szét óvatosan és vékonyan. ( előtte youtube-n nézz meg egy videót nem bonyolult de ha látod egyszer előtte nem lesz gond vele) csavarokat nem kell feszülésig húzni kettő ujjal ahogy csavarhúzóval csavarod és nagyobb kezd lenni az ellenállás akkor hagyd abba és ezt is átlósan húzd meg mint az autó kerékcsavarokat.
2018. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pasztát ahogy az első írta. A csavarok más tészta. Nálam mondjuk gyárilag nem voltak szorulásig csavarva, majdnem mindenféle ellenállás nélkül ki lehetett csavarni őket. Vissza óvatosan csavargattam őket enyhe szorulásig, aztán tökig. Na nem úgy, hogy a csavarhúzó kifordult, de lényegesen jobban meghúztam mint, ahogy gyárilag volt.

rx 470 -et kentem Noctua NT-H1 pasztával. Így, hogy még jobban is rácsavartam a hűtőjét, terheléstől függően -5 -7 C.

2018. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!