Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock N68-s3 UCC alaplap...

Asrock N68-s3 UCC alaplap miért nem bírja a 64 bites win 10-et?

Figyelt kérdés
Nemrégen vettem ezt a lapot,amióta viszont felraktam a win-t fura lett a gép.Sokszor hibát észlel a windows,általában kikapcsoláskor,vagy újraindításkor.Ilyenkor 10-15 percig is szenved vele.Miért van ez?
2018. márc. 27. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy telepítetted fel a rendszert? Nem feltétlen az alaplap a hibás, az újratelepítésben/driverekben is lehet keresni.


Az eseménynaplót is nézegesd, hogy milyen üzeneteket ír.

2018. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pendrive-ról telepítettem SSD-re.

Nem volt semmi gond vele.Van egy másik gépem ahhoz is ezt a telepítőt használom mindig gond nélkül.Bár az egy I5-ös.Először a hhd-re raktam fel,nem volt vele gond.Van elfekvőbe 1 Kingston Hyperx SSD-m gondoltam erre ráteszem a win10-et,a hdd-t meg megtartom háttértárolónak,ahogy kell.Azóta csinál ilyeneket.

2018. márc. 27. 12:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Most nézem,hogy az SSD kondíciója 99%-ról 80-ra esett!2 éves SSD.Ez csinálhat ilyen?
2018. márc. 27. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet hogy az ssd a gond. Az alaplapnak bírnia kell, nekem is ilyen van
2018. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudsz adni nekem tanácsot,hogy a Bios-nál,mire érdemes figyelni,mely beállítások a jók?Nem volt még Asrock lapom ezidáig!
2018. márc. 27. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából a bios beállítások úgy nagyon nem szarakodhatnak vele. Azt kéne lekövetni, hogy milyen hibát észlel, azt meg csak az eseménynaplóból tudod kideríteni.
2018. márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!