Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy laptopban elromlik a...

Ha egy laptopban elromlik a dedikált videokártya vagy az IGP romlik el, akkor azzal a laptoppal mit lehet kezdeni? Mármint mennyibe kerül a javítása és érdemes megjavítani?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

dedikáltat tudnak általában cserélni, integráltat nem annyira, max procival, de sokszor proci is forrasztva van.


Tehát attól függ mi romlik el, az hogy mennyire érdemes az rajtad áll, ha 100.000 volt a laptop, és 40.000 lenne a javítás, én hagynám a sz@rba, feltenném hardverapróra hibásként és vennék egy újat.

2018. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval olyan 40 ezerbe kerülne egy ilyen javítás?
2018. márc. 29. 16:41
 3/5 A kérdező kommentje:
És lehet azt, hogy egy gyengébb dedikált helyett tesznek egy erősebbet?
2018. márc. 29. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak alaplapcserélvel lehetséges, mivel a processzor és alaplap is forrasztva van a mostani alaplapokra, 100zer körüli összeg lehet
2018. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom jelenleg vannak olyan laptop vga-k, amik nem forrasztva vannak, és lehet cserélni.

Persze ezek a felső kategória inkább, pl gtx 1060, tehát ha lehet is cserélni, bazi drága lesz :D

2018. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!