Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gtx1050ti és gtx1060 videoká...

A gtx1050ti és gtx1060 videokártyák meddig lesznek versenyképesek, kb hány évig lesznek elegendőek a játékokhoz illetve mekkora a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A 1050Ti már most sem elég maradéktalanul, ahogy a 1060 3GB sem a legjobb már. A 6GB-os verziója még jó FullHD-hoz, de szerintem nem sokáig fogja az sem húzni. Hamarosan kompromisszumosan lehet csak nyúzni azt is. A hamarosan lehet akár 2 év is, attól függ most az AMD felzárkózása milyen mértékben tolja meg a fejlődés ütemét.
2018. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1060 6gb még 4 évig biztos elég lesz.

1050ti-om van, azért érezhető a lemaradása, pl pubg medium-high keverék beállításokkal 50fps.


A 1060 6gb kb 75%-al jobb mint a 1050ti.

2018. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az attól függ, hogy milyen processzort használsz (az én esetemben egy eléggé csereérett i5-4460), mennyi RAM-od van(nekem 16gb) milyen felbontással, illetve grafikai beállításokkal szeretnél vele játszani és az adott játék optimalizációjától is nagyban függ a dolog. Nekem eddig 2,5-3 éve egy 6 gigás 1060-am volt, 2 hete váltottam komolyabbra. Háát, igazából ennek a kártyának(gondolom az összes többinek is) az élsimítás a rémálma, képes elfutni pl a Witcher 3, AC Origins, Watch Dogs 2, de még a kicsivel régebbi FallOut Ultra beállításokon élsimítás nélkül 60FPS felett, de az élsimítást bekapcsolva(már akár a 4x-es MSAA is elég) Mediumon is csak 40 FPS körül döcög a dolog, ellenben a Forza Horizon 4, a Far Cry 5, Dying Light Ultrán, legkomolyabb élsimítási beállításokkal sem esett 60 FPS alá soha. Tehát ha tudsz kompromisszumokat kötni, akkor még 3-4 évet biztos kibír, de értelemszerűen low-medium beállításokkal fogja tartani a 60FPS-t, de így is csak talán. 4K-t felejtsd el, FullHD-ra tervezték ez a kártyát.
2018. nov. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!