Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul el a számítógépem?

Nem indul el a számítógépem?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom, kiírja az alaplap nevét, de ott megáll. Nem tudok a BIOSba sem belépni, és a Windowst sem tölti be. Nem csinál utána semmit. Mit tegyek?

2018. márc. 31. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Memóriák, háttértárak oké?
2018. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy képet ha dobnál az jó lenne, de:

húzz le a monitoron, és a tápegység bemeneti áramán kívül mindent. volt már nálam, hogy egy periféria fogta meg a gépet ilyen szinten. érdemes megpróbálni. (nálam spec az egér volt a ludas)

Innentől kezdve meg már lehet bármi, memóriától kezdve videókártyán át, wincsikig minden..

2018. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A háttértár oké, memóriából több van, mindegyik működik, de egyikkel sem indult el.
2018. márc. 31. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Képet arról, hogy most így hol fagy le, majd húzd le a wincsit, és képet arról, hogy akkor hol vagy le.(Ha nem ugyan ott)
2018. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehúztam a winchestert, és már el is indult. Másikat tettem a gépbe, mert a régivel bárhogy próbálom; nem indul el.
2018. ápr. 1. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. örülök, hogy segíthettem. :)
2018. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!