Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kap a gépem egyfolytában...

Miért kap a gépem egyfolytában kékhalált ( vagy csak egyszerűen leáll) még újrahúzás után is?

Figyelt kérdés
Körübelül 2 hete kezdődött, 10-ből 1 Fortnite meccs alatt kékhalált kapott a gépem. Eleinte nem foglalkoztam vele, de ezután egyre többször esett meg. A hibakódok különbözőek voltak, volt hogy 50-es végződés és volt hogy 7f-es. Ezután úgy döntöttem, hogy win 7 helyett jobb lenne a windows 10 és minden meghajtót formáztam és pendrive bootolással ráraktam a win10-et. És most minden fortnite meccs alatt kikapcsol vagy befagy a gépem. Valamennyire értek a masinákhoz, úgyhogy egyenlőre nem akarom elvinni szervízbe, válaszotok előre is köszönöm.
2018. márc. 31. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Generálj pár kékhalált, és írd le pontosan a hiba okát (a számsort, amit említettél)

addig is egy kérdés: Vga driverrel hogy állsz?

2018. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Okozhatja hardverhiba is. Én a helyedben egy memtestet futtatnék

Hdd/ssd állapotáról mit tudni.

2018. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vga driver rendben, de most tisztítottam ki, újrapasztáztam stb. és mostmár nem kell belépnem a játékba, hanem magától lefagyott és hosszasan sípolt ( a többi dolgot megnézem amit írtatok csak gondoltam megosztom veletek ezt)
2018. márc. 31. 23:33
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam rajta memtestet futtatni mivel megint kékhalált kapott a következő hibakóddal: Kernel security check failure
2018. márc. 31. 23:37
 5/14 A kérdező kommentje:
Még win 7-en, vagy a 0x00000007f kódot dobta vagy a 0x000000050-et de most csak annyit ír ki, hogy kernel security check failure
2018. márc. 31. 23:41
 6/14 anonim ***** válasza:
valószínűleg valamilyen illesztőprogram hiba lesz. de jó lenne egy mem test ahogy írták
2018. ápr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hiren's boot cd, abban van memtest. Pendriveról tudod bootoltatni.

Ha több memóriamodul van akkor próbáld mindig csak az egyiket, vagy csak a másikat, ha valamelyik hibás akkor így kiderülhet

2018. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt adta ki,

2018. ápr. 1. 13:12
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]

Meg ezt a piros mezőben (kb semmit, csak nagyritkán felugrott benne egy számsor, ami mindig különbözött az előzőtől) aztán egy 10 perc után pedig a kép elkezdett villogni valahogy így: [link]

2018. ápr. 1. 13:15
 10/14 A kérdező kommentje:
Még annyit el tudtam kapni, hogy a piros block fölött a következő szöveg állt: unexpected interrupt halting cpu0
2018. ápr. 1. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!