Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom, hogy ddr hányas...

Honnan tudom, hogy ddr hányas videókártya kell a gépembe?

Figyelt kérdés

Először volt egy Gigabyte GV-RX13P256DE-RH ami Ddr2-es.

Aztán volt egy Nvidia Geforce Gts 250 (512mb) ami ha jól látom neten Ddr3-as.

Akkor lehet,hogy mindkettő belemegy ?

Asus P5QPL-AM alaplapom van



2018. ápr. 1. 18:07
 1/7 MGéza ***** válasza:
100%
Sehonnan mivel nincs összefüggés, megfelelő slot kell hozzá, ami mostanában jellemzően pci-e. Ddr3/4/5 videokártya ugyanúgy jó akár ddr1-es lapba is ha pci-e slot, mivel a videokártyának saját memóriavezérlője van.
2018. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
78%

ha még ezt sem tudod akkor miért adsz tanácsot számítógép vásárláshoz?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2018. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azért tisztázzuk...ott nem irtam pontos tipust videókártyából...

a videókártyákkal vannak problémáim,az a gyengém,de ez van,,könnyebb kérdezni,mint rosszat venni,nem?

Az már csak másodlagos,hogy véletlenül sem a kérdésemre válaszoltál,és még véletlenül sem a témához szóltál hozzá.

ha még annyit sem tudsz ,hogy mire van ez az oldal akkor minek válaszolsz?:)

2018. ápr. 1. 18:26
 4/7 szántóvető ***** válasza:
58%
te viszont válaszoltál egy olyan kérdésre amelyben nem vagy kompetens.ez sokkal rosszabb mintha nem válaszoltál volna vagy oda nem illő választ adsz.
2018. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szoval most az en kerdesemnel veszekszel velem ,egy masik kerdesrol ,amiben SZERINTED nem volt igazam es velem van a baj?😅 Az szép.

Szandekosan nem irtam tipust a videokartyahoz,mert nem ertek hozza.

Ettol fuggetlenul nem igazan ertem ,miert itt kell irogatnod,ha nemtudsz hozzaszolni ertelmesen a kerdesemhez.

Ez a perverziod? Varod h valaki aki SZERINTED rossz valaszt adott feltegyen egy kerdest es bepofazhass neki?

En lezartam a vitat ,nem erdekel a hulyeseged,nyugodtan irogasd csak:)

2018. ápr. 1. 18:39
 6/7 szántóvető ***** válasza:

ha nem vetted volna észre én nem vitázok,nem is vitáztam.megfogalmazódott bennem egy kérdés,erre kérdeztem rá.olyan nehéz rá válaszolni?

"En lezartam a vitat"-miért vitázol?és kivel?mert velem nem,az biztos.

2018. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, addig ne adj tanácsot gépvásárláshoz, amíg azt sem tudod, mire használja a vram-ot, és mit jelent a ddr.

Egy 512 megás videókártya lehet sokkal gyorsabb és erősebb, mint a laptopomban levő 2 gigás...

A kérdésedre meg a válasz az, hogy a videókártya memóriaveérlője független az alaplaptól, csak a foglalat típusa számít, és hogy a táp le tudjon adni elég áramot.

2018. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!