Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core I3 Alaplapohoz...

Intel Core I3 Alaplapohoz tényleg felesleges a Z370-es lapkészlet?

Figyelt kérdés

Haver szerint felesleges az Asrock Z370 PRO4- es lapot megvennem az I3 8100-as procihoz.


Szerintetek?


Személy szerint nekem tetszik az alaplap, főleg az, hogy ennyi bővíthetőség van rajta



#alaplap #felesleg #Intel Core i3 #Asrock Z370 Pro4 #tuning lap #stb. Haver szerint felesleges
2018. ápr. 2. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz később K-s procit venni és tuningolni akkor teljesen felesleges, de ha most akarsz venni és nem bírsz várni, nincs más választásod, mivel még csak z370-es alaplapok vannak
2018. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lap támogatja a procit. Jó lesz az :D
2018. ápr. 2. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Támogatja, csak nem soká jönnek az olcsóbb nem tuningos lapok. Csak azért írtam. z-s lapot k-s procihoz szoktak az emberek venni, sima procihoz felesleges, mert mindig van megegyező felszreltséggel b-s vagy h-s chipsettel alaplap olcsóbban. Azért is írtam, hogy ha nem bírsz várni akkor nyugodtan megveheted, de ha számít az ára is akkor én inkább várnék.
2018. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, és a H vagy a B a jobb? :)
2018. ápr. 3. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
A H-s lapok a jobbak, de ez az árában is látszik, mert jobban felszereltek mint a b-sek ezáltal drágábbak is. Ezekben szoktak lenni a z-s lapokkal egyenértékű felszereltséggel rendelkező lapok, csak éppen tuningolni nem lehet velük.
2018. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Remélem minnél hamarabb kiadja már végre az Intel az olcsóbb lapokat. Találtam egy ilyet: [link]


H370 :D

2018. ápr. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!