Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi alapján vegyek tápegységet?

Mi alapján vegyek tápegységet?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új tápot, mert a régi kerreg, nagyon melegszik, és valami noname cucc amire rá van írva hogy 550W de szerintem bőven nem ad le annyit. Egy viszonylag kicsi gépházam van, egy régi Radeon HD kártya, amihez 6 (vagy 8) pines csatlakozó kell, és egy AMD Phenom proci. Fogalmam sincs hogy mi alapján vegyek tápot hozzá, de eddig ezeket néztem:


EVGA 100-W1-0500 500W White: [link]



Corsair VS Series VS550 550W White (bár a VS tápokról nem hallottam jókat): [link]


FSP HEXA+ 500W: [link]


Corsair CX Series CX450M 450W Bronze (erről sok jót hallottam, de nem tudom, hogy 450W elég lenne-e ezekhez a cuccokhoz): [link]


2018. ápr. 4. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kell annak a gépnek 500W, lehet 400 is elég.
2018. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fantom83 ***** válasza:

Inkább több legyen,mint kevesebb!


HEXA !!!

2018. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Hexa...

Kicsit meredek kijelentés.

EVGA W1 nem rossz választás, ugyan az a belső van benne mint a System Power 8-ban.

VS irodai konfigba való.

Hexa+ pedig használható de sosem értettem a nagy hype-t körülötte, mivel semmi extra és legalább még hangos is.

CX450m már egész korrekt, bár kicsit hozzátéve ott van a Pure Power 10 és az Integra M ami sokkal jobb választás.

2018. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezek közül a hexa a legrosszabb és a CXM a legjobb, hiszen a CXM az egyetlen, aminek nem csoportos feszültségszabályzással rendelkezik, így sokkal megbízhatóbb. VS-ből is két fajta van, a fehér címkés még vállalható, a narancssárgát viszont kerülni kell.


[link]

2018. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!