Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra random a gépem?

Miért indul újra random a gépem?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a számítógépem random időközönként újraindul, mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül. Körülbelül 3-4 naponta. Mikor viszont ez nap rendszerességgel kezdett előfordulni, elvittem szerelőhöz. Azt sejtettem, a táppal van gond, a szerelő viszont azt mondta, hogy csak a hűtéssel. Tett is bele 2 új ventillátort (azóta kicsit gyorsabb is a gép).


Ez volt 2 hete, nem is volt azóta gond, de most megint újraindult. 2 éve van meg, eddig még nem volt újratelepítve. Vírus biztos, hogy nincsen rajta (abban a pillanatban, mikor írom ezt a kérdést, legalább is).


Egyszer kapott kék halált egy fél éve.


Mi lehet szerintetek a gond, és hogyan tudnám ezt orvosolni?



2018. ápr. 4. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem


Videokártya: GeForce GTX 950

Processzor: AMD FX (tm) - 6300 Six-Core

Memória: 16384 RAM

Op Rendszer: Windows 10 64bit

DirectX 12

2018. ápr. 4. 21:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Alaplap?

Táp?

2018. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tápegység nem lehet gond, hiszen ha rossz a tápellátás, akkor nem újraindul a gép, hanem csak lekapcsol és úgy marad. Ramproblémának tűnik.
2018. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom értesz hozzá.

XD

2018. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem, nem nyomorékoskodást. Nem értek hozzá. Így van. Ha értenék hozzá, nem írtam volna ide kérdést.
2018. ápr. 30. 00:30
 6/6 Kozma György ***** válasza:

hali ez pedig táp lesz nekem is ezt csinálta amig nemcsináltam semmit csak magában ment semmi god de amint youtub vagy játékot inditottam ujraindult ezt 4x csinalta utána nemvolt többé se hang lan és vga ami a lapon volt


szal en megnézettném jobban a tápot

2018. ápr. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!