Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS ROG STRIX B350-F GAMING...

ASUS ROG STRIX B350-F GAMING Alaplap támogatja a 3000Mhz es ramokat?

Figyelt kérdés
kinéztem magamnak 1 ASUS ROG STRIX B350-F GAMING Alaplapot és nem vagyok benne biztos hogy támogatja e a 3000Mhz (Corsair Vengeance LPX 8GB (2x4GB) DDR4 3000MHz) es ramokat, ugyhogy azt szeretném megkérdezni hogy támogatja e ?

2018. ápr. 7. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
3200MHz-ig támogatja.
2018. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

De csak olyat vegyél ami rajta van a támogatási listán, pl. HyperX Predator.

Vengeance nem a legjobb választás, sokan szívták meg vele amikor OC-ra került a sor.(legalábbis AM4 esetén)

2018. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz nekem nem volt gondom ezzel a rammal, bár az alaplapom, se ez a tipus, de annyiból nem ajánlom én sem ahogyan az előttem hozzászóló is írta sokan szívtak vele, hogy nem képes a natív órajelen menni am4-es alaplapban.

Az alaplap támogatási listájáról válogass, mert azzal biztos, hogy megy az oc is.

2018. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
semmi gond a vengeance-val nekem is az van simán megy 3000-en csak anno még szarok voltak a biosok de ez már rég nem aktuális.
2018. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!