Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kezdheti megadni magát az...

Kezdheti megadni magát az integrált hangkártyám?

Figyelt kérdés

Integrált alaplapi hangkártya van a gépben, tegnapig rendesen működött, de most akár milyen zenét indítok a gépről időnként elkezd recsegni, pattogni, aztán olyan mintha visszhangozna, aztán egy ideig megint rendesen működik. Több hangfallal is próbáltam, a házimozit rákötöttem, de azzal is ezt csinálta.

A beállítások nem változtak, próbáltam régebbi és újabb driverral, de így is csinálja.

Az megoldás lenne, ha vennék egy rendes hangkártyát a gépbe? Vagy elég ilyen kicsi kinti usb-s hangkártya is?



2018. ápr. 9. 12:20
 1/1 Emberek ***** válasza:
Asztali pc, vagy notebook? Egyébként elképzelhető. Én még újratelepíteném esetleg a rendszert, hátha valami zegzugos helyen elrejtett beállítás okozza a gondot. Ha akkor sem megy, abban az esetben megérheti egy új hangkártya (notebook esetében USB-s, asztali pc-nél esetleg PCI)
2018. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!