Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen setupot 250 ezer...

Milyen setupot 250 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Esetleg erről mi a véleményetek?

Gép:

-i7-3770+Gammaxx 300

-GTX970

-2x4GB RAM

-Adata SP580 120GB

-Seagate Barracuda 1TB

-CX450M

-Deepcool Tesseract

Monitor: Samsung 24" FullHD (nem jegyeztem meg a kódját)

Billentyűzet+Egér: Cougar Deathfire EX

Fejhallgató: Logitech G430



2018. ápr. 10. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

*****3770???


mi?


gyorsan leirom h miket ne hagyj ki:


gtx 1060

valami jofele i5/7 és nem 6 éves, hanem a legujabbak max 1 generacioval regebbi,

és tápba én chieftecet ajanlok én spec 17kért vettem és tokeletes csondes +30fok fole nem megy(direkt erosebb 100w al-ez miatt)


és ugy hasznos tanacs énis majdnem megtettem amit te keszulsz, inkabb jobb géped legyen, max 2 honap(vagy tobb) veszel 1 jobb monitort, eger+bilenytu+fules ua. mint monitor,


és a proci huto tanacsadas vizhutesen kivul nincs mas, de abbol meg csak a legjobbat lehet- de en azt se vennem egybol

énis azt csinaltam h inkabb gyujtottem még fél évet és akkor vettem monitort meg minden hasonlot, és rájottem h megerte az h jobb gepem van de fel evig bena periferiakkal (eger stb..) nyomtam, mintha egybol vettem volna


geprol velemeny 970gyenge inkabb 1060, am procin kivul mas bajom nincs

2018. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Figyelj, te nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal. Egy i7-3770 egy szinten van egy Ryzen 5 1400-zal. A 1060 meg aranyáron van, nem fér bele ennyibe. A teljes setup-nak kellene meglennie 250-ből.
2018. ápr. 11. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!