Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vennétek...

Milyen laptopot vennétek 170-250 ezer forintból?

Figyelt kérdés
Ha lehet érveket is írjatok!

2018. ápr. 11. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyent. Mert nem hordoznam, es jatekra nem veszek lapitot.
2018. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves andrysh!

Nekem ingázás miatt fontos lenne egy erősebb gép, ami nem csak játékokhoz lenne jó. Sajnos elég nagy általánosítás, hogy egy erősebb laptop biztos játékhoz kell a kérdezőnek.

2018. ápr. 11. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos elég nagy általánosítás, hogy az átlag válaszoló ezt ki tudja olvasni a kérdező fejéből.
2018. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na akkor mégis mire kell? Ami eddig elhangzott, az az ingázás.

Ingázáshoz nem árt ha nem nehéz és bírja a strapát, ha véletlenül leesik a táska amiben van, vagy odakoppen a vonat / busz falához.

Úgyhogy ennyi információból én használtan vennék egy kisméretű (13-14 collos) üzleti kategóriájú laptopot, lehetőleg T szériás Tinkpad-et vagy egy Dell Latitude típusút.

2018. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha én vennék magamnak, akkor Dell Precision M6800-at vennék. Mondjuk ez lehet nem volna számodra a legjobb opció, mivel brutális nagy gép.


Egyébként azért pont ez, mert kifejezetten erős gép, ami nagyon jól bírja a gyűrődést.

2018. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!