Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kábelt vagy adaptert...

Milyen kábelt vagy adaptert vegyek ha hdmi bemenetes monitort szeretnék vga bemenetes pcvel működtetni?

Figyelt kérdés

Vettem egy lg 25um58-p monitort és ezt szeretném működtetni a pcmmel ami egy hp elitedesk 750 g1 sff gép.

Vettem egy átalakítót de valamiért nem érzékeli a monitor a gépet

Nem tudom milyen kábelt vagy átalakítóval lehetne megoldani a problémát már ha egyáltalán meglehet.

Hülye vagyok az infóhoz előre is bocsi.



2018. ápr. 14. 00:30
 1/5 Sadi válasza:
Olyat vegyél ami vga-ról hdmi-re alakít, te valószínül pont a fordítottját vetted!
2018. ápr. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Számos esetben jobban megéri használtan venni Low profile videokártyát. Sokszor már egy átalakító árából kitelik, ráadásul jobb lesz a képminőség és a teljesítménye is nagyobb, mint egy integrált video kártyáé.

pl.: [link]

2018. ápr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem kábel kell nem videokartya
2018. ápr. 14. 07:18
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem csak sima kábel kell, hanem átalakító. Ami az analóg D-SUB jeleit digitális HDMI jelekké alakítja. A legtöbb boltba ennek a fordítottja szokott lenni. Mind a két irányba egyik sem alakít. Ide komolyabb elektronika kell. Pl.: [link]


Ezért mondtam a videokártyát, mint olcsóbb és jobb alternatívát a probléma kiküszöbölésre.

De persze te tudod...

2018. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xKakashix ***** válasza:
#4 igen egyetértek, ezek az átalakítók nem olcsó cuccok, egy olcsóbb videókártyával amin van hdmi csati sztem is jobban járnál
2018. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!