Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs internetkapcsolat, mit...

Nincs internetkapcsolat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Új gépet üzemeltem be, de nincs internet. Az előző gépemen volt, azt leváltottam és az új pc-n már nincs. Jó helyre dugtam be a kábelt, világít is a gép hátulján, viszont kapcsolat nem jön létre. Beírtam a 192.168.1.0 és 1.1-et is, de nem tölti be, a többi eszķözön, ( telefon, laptop ) nincs gond.

UPC a szolgáltató

Próbáltam meglévő hálózatra csatlakozni meg ilyenek, de semmit nem talál.



2018. ápr. 14. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
LAN driver fel van telepítve?
2018. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az konkrétan mi? Bocsi nem nagyon értek hozzá.
2018. ápr. 14. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A LAN driver az alaplapodon levő hálózati vezérlő illesztőprogramja. Ezt le kell tölteni az alaplapod gyártójának honlapjáról és telepíteni kell, hogy a hálózati vezérlő működjön. Ismerni kell hozzá az alaplapod pontos típusát. Ez alapján tudsz rákeresni.

De azt hiszem, hogy inkább jobb lesz, ha szólsz egy hozzáértő ismerősödnek, hogy segítsen

2018. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fantom83 ***** válasza:
Ha az új alaplap LAN-driverét nem telepíted,soha nem lesz internet kapcsolatod!
2018. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, megoldódott, viszont a kurzor nem mozog...nyitottam egy másik kérdést.
2018. ápr. 14. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!