Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy nagy, elég jól szellőző...

Egy nagy, elég jól szellőző gépházba mennyit számít, hogy van e beépített ventilátor?

Figyelt kérdés
Van egy kb tíz éves elég nagy házam és most építek új gépet bele, i5-el, majd 1050ti is megy bele...érdemes lenne legalább egy elől-háttul ventis gépházat beszerezni, vagy nem oszt annyit? Az előző alaplapom 6-7 éve ment és csak az elavulás miatt cseréltem :) háttul van hely egy ventinek kifelé, az elég lehet? Előre is köszi!
2018. ápr. 16. 14:17
 1/3 Takysoft ***** válasza:

Ha a "jól szellőző" azt jelenti, hogy nincsen oldala, akkor nem túl lényeges az extra hűtés.

Procinak van sajátja, videokarinak hasonlóképp.


A többi meg elvan. Az én gépem is így meg (i7 6700, Vega 64 liquid cooled, 4tb WD red, 256gb samsung ssd)


Ha overclockolni szeretnéd, az más tészta...

2018. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ventit hátra én mindenképp tennék bele. Annak elégnek kell lennie.
2018. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megfogadom, az még apró egy pc építéséhez képest :)
2018. ápr. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!