Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtan vettem videókártyát...

Használtan vettem videókártyát, nem működik Többi lennt?

Figyelt kérdés
Pènteken vettem meg,nem volt időm kipróbálni. GT730 ès ma látom,hogy nem működik,hiába hivtam azt mondta,hogy megnèztem megvettem. Ès,hogy 3 nap után nem adja vissza a pènzt. A számomat is letiltotta... Van ilyenkor valami tehendő? (Fekete a kèpernyő a kártyával) -igen,jól be van rakva,ès nincs baj a kábellel..

2018. ápr. 16. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szerinted átvertek, akkor irány a rendőrség és jelentsd fel. Mást nem tudsz csinálni. Fizetés előtt ki kellett volna próbálni, stb..

Tanulópénz.

2018. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fantom83 ***** válasza:

Az adásvételről semmi konkrétat nem írtál,honnan vetted,ha 3 napban egyeztetek meg,akkor annak vége.

Ha értékelhetős oldalról vetted,max egy büdös nagy negatívot tudsz neki adni,az indoklásba pedig leírod mi történt.

2018. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olx ről vettem,találkoztunk az utcán,dobozban volt,zacskóban. Adásvèteli nem volt,adtam a pènzt,kaptam a kártyát.
2018. ápr. 16. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát legalább valami rövid adásvételit írhattatok volna, egyébként több is érdekes... Hogyan vettél olx-ről, ha rég nem is létezik? 2. Hogy hogy 3 napig ki sem próbáltad? 4. Táp kábelt bedugtad a videokártyába?
2018. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos jól kötöttél be mindent? Gondolj bele, hogy nála hogy néz ki a dolog, ha egy működő kártyát adott: Odaad neked egy kártyát, ami működik és örül, hogy végre sikerült túladni rajta. Aztán egyszercsak felhívják három nap után, hogy nem működik a kártya. Az ő szemszögéből te azóta simán tönkrevághattad, és most vissza kéne, hogy adja a pénzt, és még a kártya se lenne meg neki, mert hirtelen nem működik. Ha a te gépedben nem jó, akkor próbáld meg elvinni valakihez, és kössétek be ott. Ha ott se működik, akkor gyanús, hogy eleve rossz volt. Az is lehet, hogy nem szándékosan tönkretetted, miközben hazavitted, vagy akármi. Nem voltunk ott, és elég keveset tudunk így a sztori alapján.

Ami viszont biztos, hogy egy használt gt 730 biztos nem volt drága, szóval nagy pénzzel nem vágtak át, és a rendőrségen se feltétlen adnának prioritást egy párezer forintos ügynek.

2018. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos így semmit nem tehetsz rendőrségen sem mert ő azt mondja amikor átadta jó volt te azt ,hogy nem. Innen nem lehet igazságot tenni sajnos.
2018. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendőrség ugyan már ne vicceljünk!

Hardverapró tele van 100+ értékelésű eladókkal akik tuti nem vernek át.

Erre te veszel 1 kártyát "olx"-ről vagy honnan úgy hogy ki sem próbáltatod (hardveraprón csomóan írják hogy kiprobálható) ez ilyen.

2018. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!