Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot válasszam,...

Melyik laptopot válasszam, ASUS X542UN vagy Lenovo 520-15IKB?

Figyelt kérdés
A két laptopban minden ugyanolyan, Core i5 8250U proci, 8gb ram, NVIDIA GF MX150 videókártya stb. A lenovo teljesen lehajlítható monitorral rendelkezik, ujjlenyomatolvasós és háttérvilágításos billentyűzete van, 10 ezerrel drágább. Melyik érné meg jobban? Melyik márka a megbízhatóbb?

2018. ápr. 19. 20:46
 1/3 xKakashix ***** válasza:
ilyen esetekben link lenne a legjobb mert ebből nem lehet tudni pontosan melyikre gondolsz, vagy legalább pontos típus nevet írni, az alapján amit írsz Lenovot mondanék de inkább linkeld be mind2-t
2018. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 20. 12:50
 3/3 xKakashix ***** válasza:
hát hogy őszinte legyek én sem tudom melyiket választanám... nagyon egyformák, igazából egyik márkában sem csalódtam, én talán kicsit a Lenovo felé hajlok, már csak a háttér világításos billentyű miatt is
2018. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!