Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokartya gyártónak...

Melyik videokartya gyártónak a hűtése a legjobb?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kíváncsiságból kérdem mert páran azt mondjak az inno3D ! De ezek a legismertebb márkák erre fele gigabyte ,xfx,asus,msi,evga!


De nagyobb fajta kártyáknál inno3D-nél van olyan ami 4 ventis 3 nagy es 1 kis centi és halottam már olyat , hogy az inno3D és Palit jobban hut mint az ismertebb márkák! És , hogy a pny is jó . Meg, hogy a KFA2 és Zotac azok nem olyan jók! Meg, hogy a PowerColor a legrosszabb ! Ide most olyan vélemények kellenének akik tapasztalatból írnak mert akik nem azok nyilván pl vagy asus vagy evga vagy valami ilyesmi ismert markát fognak írni ! És ezek közül melyikek a jók: Evga,Gigabyte,Sapphire,Gainward,Zalman,Afox,Pny,Zotac,Palit,Xfx,Asus,Msi,PowerColor,KFA2,Inno3D,club3D,zalman,His, Vtx3D,Stb talán valamit kifelejthettem...



2018. ápr. 20. 17:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Na igen pl Galaxy kimaradt
2018. ápr. 20. 17:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Annak, amelyik gyártó műhelyeiben a legjobb a légkondi.
2018. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sorold fel még gyártónként az összes hűtő nevét is, mert így értelmetlen a kérdésed.
2018. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy msi gaming gtx 1060-am van. Terhelve olyan max 57 fokon megáll. Húzva sem megy 67 fok fölé. Poénból bányásztam vele ethereum öt a kifizetési limitig, akkor az oc profil ez volt mag órajel:gyári, memória órajel :+925 MHz, power target:65%, ventilátor :60%. Így ment 20 napot, mire elérte a limitet. Hőmérséklete 73 fok volt, ami elment 70-re miután levettem a gépház oldalát. A többit nem igazán ismerem, de ezzel a kártyával meg vagyok elégedve.
2018. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az: Evga,Gigabyte,Palit,Msi,Inno3D,Manli,Sapphire,Gainward, pny

Ezeknek általában minden hutese jó.


Ezeknek viszont vannak hibás darabjai de amúgy ezek is jók csak vagy nem túl hatékony a hutesuk vagy hangosak: Zotac,Zalman,KFA2,Xfx,Afox,Galaxy,Asus


Pl a Zotac minit ha olcsó akkor is kerüld el...


És ezek azok amiket nagy ívben felejts el:Vtx3D,Club3D, His, PowerColor ,


De igazándiból a legjobb hűtést csúcs kartyaknal és a legcsendesebb kártyát vsloban az inno3D biztosítja az ilyen modelljeikkel: [link]


De ezt a hűtést meg is kel fizetni.


Csúcs kartyaknal biztos, hogy az inno3D a nyerő. De nem olyan csúcs kartyaknal is jók mondjuk gt 1030,1050,1050 ti,1060 x30,x40x50x60 stb


De ezek a legjobbak: Evga,Gigabyte,Palit,Inno3D,Manli


És nem csúcs kartyaknal pl a Manli meg a Palit a legjobb utánuk ott csüng a gigabyte!


Mindenki eszetlenül veszi a gigabyte,Asus,Sapphire,Gainward kártyákat csak azért mert ismertebbek közbe sok márka jobb náluk. Nekem pl KFa GeForce GTX 1070-em van ex model. És jobban hut mint a 3 ventis előző Asus GTX 770-em meg csendesebb is ! Tökéletesen meg vagyok vele elégedve de ha akkor ismertem volna a vga gyártókat akkor inno3D változatban veszem meg az 1070 Ti-t!


Úgyhogy igen akik azt mondtak, hogy az inno3D jó fele azoknak igazuk volt és meg éri a felárat mondjuk az Ichilli X4 GTX 1070 a 3 nagy és 1 kisebb ventievel

2018. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Illetve pl az én KFA2 1070 Ti-m ha nem játszók 44-45 fok terhelés alatt 55 ha nagyobb dolgot használok akkor is max 70 fokos!
2018. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sapphire HD 7XXX szériás modelljein használt hűtés szerintem az egyik legjobb. Kár hogy már nem alkalmazzák.

A legrosszabb amivel eddig találkoztam a Gainward Phantom illetve régebbi modelljein használt blower hűtés.

2018. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!