Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ismertek olyan boltot Debrecen...

Ismertek olyan boltot Debrecenben, ahol laptop javítással foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Vélhetően tönkrement a laptopom alaplapja. Olyan szerelőt keresek, aki ezen problémát tudná orvosolni és korrekt a hozzáállása, akiről jók a tapasztalatok.


Továbbá fontos szempont, hogy előre megmondja, hogy mennyi lesz a javítás, nem pedig utólag, hogy "ja amúgy ezt is cseréltük, úgyhogy + 20 000 Ft még a javítás ára"


2018. ápr. 20. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit sokat akarsz. Nem is biztos hogy javítható, azt meg hogy valaki előre ránézésre megmondja mi a hiba és mennyibe kerül...
2018. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A normális szerviznél úgy megy, hogy van egy bevizsgálás, ami után meg tudják mondani, mi a baj, ez mennyibe fog kerülni javítás, illetve csere esetén.


Ha kéred a javítást és közben kiderül, hogy van még vele valami, akkor felhívnak, ezt találták, ennyibe kerülne, akarod-e te, hogy javítsák.


Nálam régen pl elszállt az alaplap, ami 25e+ÁFA volt megcsinálni, de miután megjavították, szóltak hogy bekapcsoláskor a képernyő fele is meg van halva, ha ezt is kérem, akkor 35e+ÁFA, ha nem, akkor kész a gép, lehet érte menni.


Szemre senki nem fogja megmondani neked, mi a baja a gépnek. Találgatás lehetséges, de biztosat nem tud mondani senki se.

2018. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fehersracka, összesen volt 35e (+ az áfa, mert azt sose szeretik a számokhoz hozzá adni az elején).

Mivel az alaplap halt meg, így nehéz megmondani, hogy a monitor jó lesz vagy sem :)

Egyéb iránt igen, ennyi erővel jósolni is lehet, mert amíg nem csinálod meg a legnagyobb gond forrását, addig nem tudod milyen esetleges részrendszer hal(hatot)t be.

2018. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a probléma hármaska?? Nem ezt írtam én is??

Sokat akar mert ránézésre senki nem tud árat mondani. És erre jó példa amit írtál, hiába becsli meg jól a javítás költségét ha annak elhárítása egy újabb hibát fed fel ami csak utólag derül ki amit a kérdező el akar kerülni.

Ezért írtam, hogy egy kicsit sokat akar...

2018. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!