Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LOL-ról szeretnék felvenni...

LOL-ról szeretnék felvenni gameplayeket, aztán ezeket a videóakat szerkeszteni, ilyen célra, milyen Intelt ajánlanátok, vagy esetleg valamelyik Ryzent? Ha lehet alaplapot is írjatok!?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is?!

2018. ápr. 21. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alaplap attól függ, hogy mit szeretnél a géphez csatlakoztatni, mennyi bővítőkártyát raksz bele stb., mert a processzor működéséhez semmi köze nincs. Mindegyik Ryzen vagy 8. generációs intelt bármelyik kompatibilis lapba belerakható. Streamelésre azonos árban a ryzen alkalmasabb.
2018. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat.

8-16GB ram-ot szeretnék, + 1 jobb videokártyát GTX 1060 - 1070-re gondoltam.

Egyébként azért kérdeztem, hogy alaplapot is írjatok ha tudtok, mert ha jól emlékszem régebben, voltak olyan alaplapok AMD vonalon, amik nem úgy hajtották ki az FX procikat mint egy jobb chipsetes.

Legalábbis ezt mondták, én nem értek hozzá, lehet nincs így.

2018. ápr. 21. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de azt fel is tüntették az alaplapon, hogy a nagyobb fogyasztású tojássütők nem teljeskörűen támogatottak. Ez elsősorban az FX9590 miatt volt szükség, ami 220W-t zabált, szemben a 90W-s többivel. Ma már ilyen nincs. Csak akkor kell erősebb vrm-mel rendelkező alaplapot vásárolni, ha OC is a láthatáron van.
2018. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, világos! Köszönöm szépen!
2018. ápr. 21. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!