Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Display port és HDMI zavarja...

Display port és HDMI zavarja egymást miért?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy miért zavarja a HDMI kábelem a display portomat?Bedugom a display portot a video kártyába és a gépbe meg minden normálisnan ahogy bedugom mellé vagy csak közelitek a display port felé elkezd vibrálni ugrálni a kép a monitoron tv minden tisztán meg(HDMI).Ha hdmi kihuzom gépből vagy tv ből akkor nem zavarják egymás nem ugrál a gép valyon ez miért van?
2018. ápr. 23. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos valami nincs rendesen foldelve.


Gagyi alaplap, vga, haz vagy tapegyseg, inkabb utobbi ketto lehet.


Egy drottal kosd a gephaz fem reszet vagy alaplap hatso fem reszet radiatorhoz peldaul, vagy mas foldelesre alkalmas dologhoz, ha igy bedugod es jobb a kep, akkor biztosra tudhatod a gondot.

2018. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos igy is zavaros a kép,valami más ötlet esetleg?
2018. máj. 27. 18:13
 3/5 Shaddark ***** válasza:

Szerintem hibás / gyagyi valamelyik kábeled és nincs bekötve a földelés benne, esetleg szakadt valahol.

Próbáld meg egy kölcsön kábellel, és ha tudod melyik hibás azt cseréld ki.

2018. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom én sem, de nálam is bezavar a kettő. Én a Displayre a monitorom, HDMIre a TVt kötöttem és ha megy már a windows, akkor semmi gond.

De ha bekapcsolom a gépet, akkor valamiért mindig a HDMIn próbálkozik legelsőnek, azon akarja megjeleníteni a képet és néha nem érzékeli, hogy az ki van kapcsolva, míg a display be.

Ezt csak úgy lehet kiszűrni, hogy újraindítjuk a gépet, akkor hirtelen helyre jön. Ezer dolgot kipróbáltam, de csak az segített, hogy kihúztam a HDMIt, pedig rendes alaplapom van és gtx1060

2018. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálam is ez a gond, ha mindekettő be van dugva akkor zavarják egymás a HDMI rendesen megy ami tv re van kötve, display portnál meg kicsit ugrál a kép de ha kihúzom az egyiket akkor normálisan működik.
2018. máj. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!