Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeállítottam egy PC-t...

Összeállítottam egy PC-t szerintetek ez jó lesz mint gamer gép?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A videokártyát amennyire csak lehet húzni fogom! Bár talán a húzáshoz komolyabb táp kel de meg látjuk azért meg ezen a tápon is gondolkozok: [link]


Talán meg a kártyát egy Asus R9 390X szintjéig is fel lehet húzni

Na meg még gondolkozok a 8 GB-s RX 470-en is ez attól függ , hogy ti a felárat rá fizetnének e a 8 GB-s modellre?! [link]


Az meg húzva talán az r9 390X-et is megverne biztos pár fps-t dob a vram


...



2018. ápr. 25. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Prociból inkább i5 8400,a többi rendben lesz.
2018. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha húzol a vga-n. Akkor lehet jobban járnál a drágább táppal! Rx 470 tökéletes annyiért ! De szerintem inkább a 8 gb-s. Végülis eléggé jó kis mindig! De inkább garis kártyát vegyél nem sokkal drágább egy használt garis rx 470 vagy én a helyedben azt a felárat meg éri és beruháznak erre a kártyára ezzel tovább bírnad: [link]


Ez már vetekedik az R9 fury-val talán kicsit jobb is meg nem sokkal gyengébb a GTX 980 Ti-nél!

2018. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szándékosan van benne a piacon lévő kb leglassabb HDD és SSD?


Ilyen árban:


HDD: [link]


SDD: [link]


Amit te találtál HDD az 2.5"-os csak, laptopba való 5400RPM-es, lassú.


A wd green ssd közel 800%-al lassabb mint amit linkeltem (vagy kb mint bármilyen más SSD a piacon), kis fileok kezelése esetén, ami az ssd szinte legfontosabb előnye hdd-hez képest.

2018. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 az a HDD tényleg lassú ! De az SSD nem annyira! #1 i5 8400 hiába 6 magos ha az i3 8350 húzás nélkül erősebb ha húzzuk az i3 8350k-t akkor jobb is.
2018. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SSD-vel egy árban 2-8x gyorsabbakat kapsz, valóban nem mondható lassúnak, hanem szörnyen lassúnak és rossz ár-értékűnek.
2018. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt miért akar mindenki szar hardvert venni?
2018. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8350K, de minek...

Ha a húzás a cél akkor inkább Ryzen-be gondolkodj, olcsóbban is kapsz hozzá normális alaplapot.

Mert Z370 Pro4 alá nem érdemes adni, ez a DS3H szvsz. nem a legjobb választás.

Másrészt mivel Intel-ről van szó, delid nélkül szintén nem érdemes húzni ha csak nincs egy nagyon komoly hűtési rendszered, a konfigból ítélve nincs.

A HDD és az SSD gondolom vicc.

18K-ért ott van a 3TB-os Toshiba...

SSD-nek ennyiért kifoghat SU800-as is, talán még SP920 is.

Gépház meg hiába csili-vili ha nem szellőzik megfelelően, inkább NZXT Source 210 Elite.

Az XFX-nek szinte csak jó Seasonic beles tápjai vannak, ezek közül sikerült kifogni egy elég rossz szériát...

Seasonic SS400ET a legjobb választás ha a stabilitás a fontos, de inkább érdemes egy Hydro X-t venni ha OC-ra kerül a sor.(vagy a most népszerű Bitfenix Formula)

A TS már lehet jó választás, de akkor inkább Bitfenix Formula ami újabb konstrukció.

Ez az RX 470 kicsit sokba fáj, szvsz. inkább keress egy GTX 1060 6GB-t ennyiért.

2018. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!