Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot érdemes venni?

Milyen laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Egyetemre megyek, és venni szeretnék egy laptopot, de nem tudom, hogy milyet lenne érdemes. Egy erős akksival rendelkező, gyors és viszonylag strapabíró laptop kellene, ami nem fagy le, és szöveges dokumentum/ppt készítésen kívül filmet is lehetne nézni. Maximum 100-150ezer ft-ig. (Nem használt laptop)
2018. ápr. 26. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hp 250 G6 legalább i3al.
2018. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg típus van. Az ipon.hu -on tudsz válogatni kedvedre. Azért nem írok gép nevet neked mert annyi van és teljes szubjektív kinek mi tetszik és természetesen az ár is változik. Ez alatt értem a vékonyabb de nem rendelkezik akkora méretű HDD-vel vagy pont fordítva. Valakinek számít, hogy vékony legyen valakinek pedig a monstrum kell megpakolva. Szóval minden más-más specifikációhoz más ár dukál. Neked kell eldönteni mi az ami szükségesebb a másiknál mert ekkora összegnél amit meghatároztál én még nem találtam olyan tulajdonságú gépet ami nekem megfelelne minden téren. Pár tanácsot tudok adni ami annyi, hogy márkában Asus, Acer, Dell illetve amivel sokan nem fognak egyetérteni de személyes tapasztalat az hogy ha van mód rá I5 processzor 4 maggal legyen benne. Az I3 proci lassú(bb).
2018. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen árban én is a HP 250 G6-ot tudom ajánlani. Van belőle több típus is, és általánosságban megbízható gépek.


Azt pedig felejtsük is el, amit előttem írtak az i3 sebességéről. Még egy notebookba szánt Core 2 Duo is megállja a helyét sok esetben, hát még a 8-10 évvel fiatalabb i3.

2018. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!