Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen el mennének a...

Ezen a gépen el mennének a legújabb játékok?

Figyelt kérdés

Összeraktam a gépet új és használt alkatrészekből is. processzort vettem 20 ezer forintért újonan hozza ram-ot 24-ért új vga 55 volt használt stb! Egyébként ez a gépem:

Intel Pentium G4500

8 gb ddr4 Crutcial Ballastix Sport 2400 MHz ram

GeForce GTX 780 Ti 3 gb

Everest Rampage RMP-600-80P 600W Bronze


és ezekkel a játékokkal akarok játszani: Battlefield 1, Gta 5, PUBG, Ghost Recon Wildland, Hitman 2016, Project Cars 2, World Of Warcraft, League Of legend,s, Witcher 3, Watch Dogs 2,Mass Effect Andromedia, Star Wars Battlefront, Subnautica, stb


én ugy gondolom elég jó gép pl vga-nak biztos elégnek kel lennie de proci, ram-ba nem vagyok biztos, hogy az összehez elég?!



2018. ápr. 27. 09:27
 1/4 Fantom83 ***** válasza:
16Gb ramnál kevesebb ne legyen.
2018. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Processzoron tudtál volna spórolni majdnem 5 ezret egy G4560-al újonnan. Ezt a megtakarítást már 1050 Ti 4GB-ba tudtad volna befektetni. A ram egyébként elég, ha tudsz majd később bővíted 8 gigával.

Összegezve a konfigodról: Egy kis kompromisszum kötéssel szépen fognak futni a játékok.

2018. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
GTX 780 Ti erosebb az 1050 ti-nél minek irsz ilyen hulyeseget masodiknak ment a piros kéz
2018. ápr. 27. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
A proci az elég kevés a legújabb játékokhoz, a többi része rendben lenne.
2018. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!