Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tintasugaras vagy lézer...

Tintasugaras vagy lézer nyomtató? Mi a lényeges különbség? Sokat nem használnám, de néha nagyonjó lenne. Igaz, h ha a sugarast nem használom két héti beszárad? Lézert pedig egy év után is elő lehet venni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen a lézer nem szárad be. Esetedben, ezt venném.
2018. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha a színes nyomtatás nem lényeges, akkor mindenképpen a lézer a legjobb választás. Nekem 3 is van. Mind a 3 Brother. Nagyon meg vagyok velük elégedve. És valóban, ha fél évig nem nyomtatok, akkor is csak össze kell dugni a géppel és már mehet is a nyomtatás. A tonerek kevesebb, mint 2000 ft-ba kerülnek és 1000 és 2600 oldalasak. Ezekkel az adatokkal egyetlen tintás sem tud versenyezni.

Mind a 3-at a jófogásról vettem használtan. A 3 darab összesen 10000 ft-ba került. Használtnál csak arra kell ügyelni, hogy win 10-ig legyen drivere. Ezt a termék honlapján ellenőrizheted. A legtöbb lézernyomtatót azért próbálják meg eladni, mert az újabb operációs rendszerek nem támogatják(win 7, 8, 8.1, 10).

A Brother márkát már sokszor ajánlottam, és senki sem bánta meg. Utángyártott dobbal, tonerrel is remekül dolgoznak. Nem akarlak rábeszélni, csak a tapasztalataimat írtam le. Ha neked másik szimpatikus akkor azt vedd meg. Ha használtat veszel a driverekre figyelj. Újnál ilyen probléma nincsen.

2018. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezzel pl. Tudok fénymásolni?

[link]

2018. máj. 4. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:

A belinkelttel sajnos nem lehet szkennelni. Ez nem az az árkategória.

Ezek a szkennelősek:

[link]


Én ezt úgy oldottam meg, hogy vettem egy beszáradt patronos multifunkciós tintasugarast 2000 ft-ért és azt használom, ha szkennelni kell. Igaz, hogy így sokkal több hely kell, de szinte ingyen megvolt a komplett készlet.

A használt szkennereknél is arra kell ügyelni, hogy a meghajtóprogramja a win10-et is támogassa.

De ha van rá 30000k-d, akkor érdemes egybe megvenni.

2018. máj. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rossz a link, ez jó:


[link]

2018. máj. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem boldogulok ezzel a linkkel:

Ez talán már jó lesz:


[link]

2018. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ez már jó.:)
2018. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha bepipálod a lézer opciót, akkor láthatod melyek tudnak szkennelni+lézeresek.

[link]

2018. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


...pontosabban...

2018. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Furcsa ez a link...átküldtem privátban...
2018. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!