Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a videókártya (Asus GTX...

Seymour99 kérdése:

Ha a videókártya (Asus GTX 1060 OC 6gb) hdmi kimenetéből kivezetem a hangot akkor a hangot mi fogja előállítani? Van a kártyába beépítve vagy az alaplap (Asus B85m-G) hangkártyája továbbítja a kártyának a jelet, vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik az egész kérdés, de nem tudom elképzelni hogy hogyan hozza össze a gép. :D (képben vagyok magával a hdmi fogalmával, csak ezt nem értem hogy videókari hangot is állít elő)

2018. ápr. 28. 18:13
 1/4 xKakashix ***** válasza:
az alaplapon van az integrált hangkártya.. a VGA-d csak is a képet továbbítja (legalább is tudtommal) :D
2018. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
HDMI-n kép és hang is megy. És tényleg, mert jelenleg is arról szólnak a hangfalak, meg a kép is onnan jön, ezért nem értem, hogy mi állítja elő.
2018. ápr. 28. 20:53
 3/4 xKakashix ***** válasza:
mondom hogy az alaplapon van a hangkártya, a vga-d meg ugye csatlakozik a alaplaphoz... na megvan már? :D
2018. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaaaaa értem. :D hangkártya küldi neki a hangot.
2018. ápr. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!