Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet tenni, ha vízszintes...

Mit lehet tenni, ha vízszintes fehér csík jelent meg a monitoromon? (több lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra lettem figyelmes, hogy a monitorom alján a bal oldalánál 1 halvány vízszintes fehér csík jelent meg megnéztem mindent kicseréltem a kábelt, átdugtam 1 másik monitorra/tv-re de ugyan úgy szóval akkor valószínűleg a monitor a ludas. Ez egy AOC E2470Sw monitor körülbelül 1 éves, szóval az lenne a kérdésem hogy mit lehet ilyenkor tenni mi a probléma vele?
2018. ápr. 29. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Na várj, ha 2 monitorral is ugyanaz a hibajelenség, akkor az inkább VGA hiba lehet.
2018. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha külön videokártyád van, akkor dugd át az alaplapiba. Ha ott nem jelentkezik a probléma, akkor egyértelmű videokártya probléma. Ha pedig alaplapit használsz, akkor tegyél bele egy bármilyen, de jó videokártyát és azzal próbáld ki. Ezzel ki lehet szűrni a hiba forrását.
2018. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első. Bocsi rosszul irtam le kiprobaltam masikakkal de azoknal nem volt tehat a monitorral van baj
2018. ápr. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!