Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova tűntek a videókártyák?

Hova tűntek a videókártyák?

Figyelt kérdés

Ma szétnéztem, hogy milyen VGA-k is vannak a középkategóriákban. Meglepődve tapasztaltam, hogy a GTX 9xx szériás kártyáknak se híre, se hamva. Mindenhol csak a GTX 1050 / 1050 Ti kártyákról szól a világ, persze azok is drágán (régen, úgy 1 éve még olcsóbb volt).


Miért tűnt el a többi kártya?


2018. ápr. 29. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert pl a 950 utódja a 1050, a 950-et valószínűleg már nem gyártják, elfogytak. Ha neked nagyon 9xx kell vegyél használtan.
2018. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyártók azért gyártanak, hogy megvegyék. Meg is vették őket, már nem kaphatóak, nem is gyártanak GTX900 szériát. GTX1000 kártyák jelentős részét is felvásárolták, már azokat se gyártják, ezért ment fel az ára. Hamarosan érkezik a következő generáció.
2018. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hamarosan érkezik a következő generáció."


Nyáron jön a 1160, 1180, én pl 1160-at fogok venni (most 1050ti van, de igénylem sajna az ultra/60fps/1080p-t :D )

2018. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!