Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS4-et kötnék VGA monitorra,...

Edemsmith kérdése:

PS4-et kötnék VGA monitorra, DE. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! PS4-emet kötném össze PC (VGA) monitorral, vettem is hozzá VGA to HDMI adaptert. Össze is raktam a cuccot, majd a ps-t bekapcsolva, a monitorról nem kaptam képet. Mi lehet a probléma? Vagy hagyjam a francba és vegyek hdmi-s monitort? Ugyanitt vga monitor és egy adapter eladó :D

2018. máj. 2. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Aktív átalakító kell, nem azt, vagy hibásat vettél.
2018. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pontosan milyen átalakítót vettél?

Mert csak az aktív adapteres átalakítók jók (3-10e közt mozognak), a sima egyik vége d-sub másik hdmi nem működik. Nem is mehet, hiszen a HDMI digitális jelet ad, a d-sub meg analóggal megy, valaminek át kell alakítania.


[link]

Ezt dobhatod a kukába


[link]

Ezzel már van esélyed, bár itt se fog mindegyik menni, a drágábbak általában nagyobb eséllyel fognak képet adni.

2018. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!