Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi gépem alatrészeivel mit...

Régi gépem alatrészeivel mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régi gépem már kicsit lassú volt a mostan játékokhoz ezért összeraktam egy másik gépet.8gb rammot,i7procit,1T HDD vettem ki belőle többi megvan mind.


Az lenne a kérdésem hogy hogyan adjam el?Alkatrészként vagy vegyek bele egy procit rammot és HDD és úgy adjam el, hogy jövök ki jobban és hogyan tudom könnyebben eladni?

Ezek az alkatrészek vannak meg:


Gépház:LENOVO H50-50

Mini Tower

410 x 160 x 355 mm



Alaplap:lenovo gigabyte h81h3


1150 proci foglalat

2xDDr3 foglalat,Max ram 16gb

Portok:1 x RJ45 / 4 x USB 2.0 / 1 x HDMI / 2 x USB3.0 / 1 x VGA



Video kártya (VGA):lenovo nvidia geforce gtx 745 2gb DDr3


Tápegység: fsp280-40epa 280W


2018. máj. 2. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egészítsd ki egy komplett géppé (minél olcsóbban), majd hirdesd meg némi felárral, és alku lehetőséggel.
2018. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem és mit érdemes még bele venni mennyi ram HDD és milyen proci?
2018. máj. 2. 22:37
 3/3 Elfelejtett Ember válasza:

i3-ast vennék bele, nem annyira drága, és sokkal eladhatóbb, mint egy G processzor, és ráírhatod, hogy belépő játékos gép.

[link]

A 4130 a legolcsóbb, a 4370 a legdrágább (és a leggyorsabb) i3, ami jó bele.

Persze eladhatod irodai gépnek is, akkor elég egy G processzor, meg 4GB RAM, és úgy 512GB HDD.

2018. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!