Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vigyáznak a Postán hagyott...

Vigyáznak a Postán hagyott termékre Csomagra?

Figyelt kérdés
Mai nap jött a Futár ,de nem voltam itthon és bevitte a postára a csomagot amit rendeltem Az a kérdésem ,hogy Postán hagyott termékemet ami videokártya lenne tönkreteszik e ?

2018. máj. 4. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt: mégis miért tenné bárki szándékosan tönkre valaki csomagját? Emberek vagyunk és nem állatok. Úgy, hogy amúgy a posta felel az általa okozott kárért, tehát nem is éri meg senkinek ezzel játszani, hiszen úgyis ő fizeti ki.

Másrészt a videokártyád nem be van lökve egy zacskóba ami egy jó nagy dobozban lötyög, amivel focizni fognak. Az eladónak sem érdeke hogy ne épségben kerüljön a vevőhöz a terméke, tehát ők is ügyelnek a biztonságos csomagolásra.


Kicsit túlparázod ezt.

2018. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod csak azért kérdezem mert magyar Posta elég rossz híre van ha csomagokról van szó. Hétfőn bemegyek a postára csomagér fizetés ellőt megnézhetem e a csomag állapotát?
2018. máj. 4. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:

kívülről igen.

Egyébként meg max lassú a posta, de törékeny dolgokat nem dobálnak, mert ha érték biztosított, akkor a termék tönkretétele esetén 30 vagy 40x árat kell megtéríteniük, szóval 50e-re fizethetnének milliókat.

2018. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mégis miből szűrted le, hogy a postának rossz híre van? Csomagosként dolgozom, napi 100-200 csomag megy át a kezemen, de a reklamáció elenyésző, csaj valmiért mindig azok a leghangosabbak. Ami azonban rendszeres, a hiányos, igénytelen, eleve sérült csomagolás, vagy pl a karácsonykor, a legnagyobb tumultusban feladott fagyasztott csirke, ami aztán mindent eláztat a környezetében, és persze az analfabétizmus, amivel a címiratokat kitöltik. Ha kivesszük a levélként érkező kínai szarokat, amiket itt sokan csomagnak bélyegeznek, akkor nem marad sok érv a posta csomagküldő szolgáltatása ellen.
2018. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4-nek tökéletesen igaza van.

Számtalan alkatrészt hozott már nekem a posta, most is úton van néhány, de még soha sem volt semmi probléma vele. Biztos, hogy nem fognak őrt állítani mellé, de az is biztos, hogy nem fogják rátenni a videokártyás dobozodra a 60 kilós fűnyírót.

Nyugodjál le, nem fogják tönkretenni!

2018. máj. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4-nek tökéletesen igaza van.

Számtalan alkatrészt hozott már nekem a posta, most is úton van néhány, de még soha sem volt semmi probléma vele. Biztos, hogy nem fognak őrt állítani mellé, de az is biztos, hogy nem fogják rátenni a videokártyás dobozodra a 60 kilós fűnyírót.

Nyugodjál le, nem fogják tönkretenni!



a futár rendesen Kihozta a csomagot csak bevitte a helyi Posta hivatalba és ott nem biztos ,hogy vigyáznak rá ( nem a posta futárt Érdekel ) hanem a helyi posta hivatal ahova bevitte a Videokártyámat a Futár

2018. máj. 5. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:

ZSENIÁLIS! ZSENIÁLIS! Megválaszolja a saját kérdését!XDXDXDXD


djzsaca nevű felhasználó kérdése:


Vigyáznak a Postán hagyott termékre Csomagra?


tegnap 17:51



A kérdező kommentje:


#4-nek tökéletesen igaza van.

Számtalan alkatrészt hozott már nekem a posta, most is úton van néhány, de még soha sem volt semmi probléma vele. Biztos, hogy nem fognak őrt állítani mellé, de az is biztos, hogy nem fogják rátenni a videokártyás dobozodra a 60 kilós fűnyírót.

Nyugodjál le, nem fogják tönkretenni!


a futár rendesen Kihozta a csomagot csak bevitte a helyi Posta hivatalba és ott nem biztos ,hogy vigyáznak rá ( nem a posta futárt Érdekel ) hanem a helyi posta hivatal ahova bevitte a Videokártyámat a Futár

ma 12:47

2018. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy "vigyáznak" a csomagra hogy bevitte a futár postára,berakták a raktárba,felrakták a salgópolcra a dobozt az élére állítva valamilyen rendszer szerint-nem tárolhatják ömlesztve mert akkor sokkal nagyobb meló lenne utána megkeresni szám szerint.

Úgyhogy péntek délutántól érintetlenül hever a polcon amíg érte nem mész,nem fociznak vele,nem ugrálnak rajta...

2018. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!