Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhetne az alábbi konfig?

Mennyit érhetne az alábbi konfig?

Figyelt kérdés

i5 4440

gigabyte hd3

2x4GB DDR3 RAM

R7 370 4GB sapphire

Zalman z3 gépház

Chieftec CTG 550W táp

Western Digital Blue 1TB WD10 EZEX (100% kondíció)


Asus VE 228 21.5 colos LED monitor.


A gép 2014 július 7-én lett vásárolva, 2015-ben volt egy vga csere, (előző 270x artifactot kapott) és 2016 január 1-én pedig alaplap ment tönkre. Gariban visszaadtak egy újat, amit eladtam és vettem helyette ezt, amire idén dec 31-ig van gari ha jól tudom, de az is lehet h 2019-ig garis mert 3 év gari van rá... Majd megnézem...


A gépet rendszeresen takarítottam, nem overclockoltam, nem húztam vagy tuningoltam.


GTA V FHD High/Ultra beállításokkal viszi 60 fps-sel, Forza Motorsport 6 Apex HIgh/ultra beállításokkal tud menni 60-58 FPS-sel.


Mennyiért tudnám eladni ezt a konfigot így monitorral együtt?


Eladás oka, h jövőre egyetemre megyek és nem kell már ez a gép, helyette jönne laptop.


2018. máj. 4. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egészet 125-130 ezerre saccolnám.
2018. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!