Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » E7500-as processzort hogy...

E7500-as processzort hogy húzzam boisba? Hogy stabil legyen és ne is zabáljon sokat elég 3.4 vagy3.4 ig

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne hogy az Inter core 2 dou E75000 processzorom szeretném húzni kicsit enm túl soka de stabilan a hűtés emg van hozáá bőven,de fingom sincs boisba hogy tudnám stbailan húzni ami kellene :O
2010. jún. 13. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Biosban nem biztos h lehet, nekem is csak az alaplaphoz mellékelt cd-n levő segédprogival sikerült. Am semmi haszna nem volt.
2010. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az FSB-t kell kis lépésekben emelned, aztán, ha nem stabil, a magfeszültséget is megemeled. Ha már sehogy sem tudod stabilizálni, visszatérsz a legutolsó stabil beállításhoz.


Ez a procituning szokásos forgatókönyve.

2010. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bisoban biztosan lehet huzni. Akik tényleg értenek hozzá ott csinálják a dolgokat. Az az e7500 biztosan megy 3,4 et alapfeszültségen. Nekem az e5200 as ment 3,3 at alafeszen és az csak 2,5 ös volt. Milyen alaplapod van? Ha tuningolsza feszültésgeket és a pci ex frekvenciát ne hagyd auton, és a ramokra is figyelj.
2010. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát meg próblom alaplapom Gigabíte p43t fel raktam minden szoftvert amit mellékeletk és szelektáltam mi az ami felesleg...meg próbálom azért csak előbb le szedek egy bios frissítést
2010. jún. 14. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!