Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem lehet windows updatet...

Nem lehet windows updatet telepíteni. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma ujra telepítettem a gépe es amikor a vidi karim driverjét raktam volna fel az a hiba üzenet fogadott hogy nem kompatibilis a win10(64) el. Kis utána keresés után rájöttem mivel a windows buildem régi . Gyorsan le is akartam frissíteni de nem sikerult talált frissítések elösször megállt 99% nál utana ujrainditottm a gépet és már csak annyit csinált hogy folyamatosan egyből akaratom ellenére csak pörgette a windows update keresése ... ez meg is akadt 0 nál nem ment feljebb leszedtem valami windows update segédet az se hozoztt sikert mit tehetek ? én csak elszeretném érni hogy a vidi karim driverjét feltudjam rakni (1050)

2018. máj. 6. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
eszközkezelőben 1050-re jobb gomb driver frissítés?
2018. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem működne a windows buildemet felkéne updatolni 1500 fölé
2018. máj. 6. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Windows 10 media creation tool
2018. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lali51 ***** válasza:
2018. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lali51 ***** válasza:
Letöltöd az előbb linkelt programot, azzal elkészíted a telepítő pendrivet vagy dvdt.
2018. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemértem mit csináljak a media creation tool al ? ezzel csak uj win10 et tudok csinalni pendrivera amit be tudok bootoltatni vagy a problémásgépre szedjem le ? és ott kapok más lehetőséget ? a célom az lenne hogy a windows vuild jét updatoljam
2018. máj. 6. 13:33
 7/8 lali51 ***** válasza:
Win 10 telepítőt tudsz csinálni.Pendrájvról bebootolsz és feltelepíted a Windowst ami már működni fog.
2018. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lali

köszönöm a ségítséged, de a problémám az volt hogy nem sikerült az alap (fontos ) windows 10 updateket letölteni ezt kis sakkozással később megoldottam :)

2018. máj. 6. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!