Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire állja meg 2018ban a...

Mennyire állja meg 2018ban a helyét ez a gép?

Figyelt kérdés

I5 2400

8gb ram ddr3

Gtx 1050TI

500GB HDD

Win 10 pro


2018. máj. 8. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
El lehet vele játszogatni még, processzorigényesebb játékoknál viszont elképzelhető hogy elfogy a szufla.
2018. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kérdező95 ***** válasza:
A proci gyenge már, de ha van egy jó tápod is mellé akkor elvisz pár játékot. Full HD, lehet csak HDban szerintem játszható minden vele jelenleg.
2018. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A videokártya erős. Viszont prócesszor már eléggé gyenge! Persze el lehet vele játszogatni. Ram-ból viszont nem artana még + 4 de inkább +8 gb
2018. máj. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hypno ***** válasza:

Attól függ mire használod.

Ha nem játszani, videót vágni, vagy 3D-ben modellezni akarsz, akkor bármi másra bőven sok is.

2018. máj. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A proci g4560 szint, amivel rengetegen játszanak most is, jelenlegi játékokkal. Szerintem még épp elég, majdnem mindenre, de a játékok 90%-ra biztosan.
2018. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenre elég és meegfelelő még most is, csak lehet, hogy több (vagy akár sok) kompromisszumot kell kötnöd. Pl.: nem FullHD-ban hanem kisebb felbontáson, nem magas grafikán csak alacsony / közepesen tudsz játszani.


Ha nem játékra szánod (bár a videokártya alapján gondolom azért elsősorban ez a cél), akkor alap irodai feladatokra tökéletes (Office), viszont komolyabb dolgokra (videovágás, renderelés, 3D modellezés stb.) már kevés lehet.


A CPU-d nagyjából a Pentium G4600 szintjét hozza, szóval teljesen korrekt.

8GB RAM manapság az ajnálott és egyben a minimum is, tehát ezzel sincs gond.


GTX1050 Ti pedig egy korrekt középkategóriás videokártya, mai játékokhoz is bőven jó. Nagyjából a GTX 960 szintje, valamivel erősebb talán.

2018. máj. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ilyen gépem lesz majd 60000-ért találtam ezt, persze a videókártya nincs benne de nekem van itthon egy 1050TI-m tavaly vettem és azt akarom bele tenni majd
2018. máj. 8. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:
A GTX 1050Ti egy nagy átb*szás, túlárazott alsó kategóriás kártya, sajnos ez az igazság.
2018. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"tavaly vettem és azt akarom bele tenni majd"


Több mint valószínű hogy még normális áron vette. Én 50 ezerért vettem tavaly például.

2018. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 775 ös pentium dual corem van és gyönyörűen megy, szerinted, ólomkatona?
2018. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!