Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i5 8600 megéri...

Intel Core i5 8600 megéri ebbe a gépbe?

Figyelt kérdés

össze akarok rakni egy gépet és 55-65 ezer forintos processzort venni bele! Pl a i5 8600k nem eri nekem meg mert z370 lap draga hozza! A Ryzen 5 2600 az meg gyengebb az i5 8500-nál is! És most azon gondolkodok , hogy az i5 8600 megéri e nem akarok olyan sokat kolteni procira?! Nos ott van az i5 8500 5 ezer forintal olcsobban annyival szerepel jobban , hogy az 5 ezer forintos fel arat megerje! Illetve ott van a ryzen 5 2600x ami viszont azert dragabb ugyhogy ha egy kicsit jobb nem szandekozom erte fel arat fizetni viszont! Ha azert már van annyi kulonbseg, mint amennyi az aruk kozt akkor mar elgondolkodtat de meg akkor is csak! És így akarom ossze rakni a gépet:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem a tobbi alkatresz szamit azokat en lattom jonak...



2018. máj. 8. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, de alaplapnak inkább B360m pro4 legyen.

A többibe nem tudok belekötni.

2018. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én videokártyából megfontolnék egy jobb hűtésűt, azon kívül így nem rossz. Bár te már baromi sok hasonló kérdést feltettél, szerintem ez nálad csak valami unaloműzés, és nem áll szándékodban gépet építeni.
2018. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!