Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a laptop baja overclo...

Mi lehet a laptop baja overclock után?

Figyelt kérdés
Tudom tudom...csúnya dolog volt megpróbálni, de így jártam. A laptopot ha bekapcsolom akkor kép nincs, de hang van. Be is kapcsol, hallatszik amikor bejelentkezik. Kipróbáltam külső monitoron, semmi sem változott. Ramot, videó kártyát, processzort is próbáltam bele, minden változatlan. Úgy gondolom hogy ha az alaplapnak lenne baja akkor nem töltene be a windows. Ha a képernyőnek akkor a külső monitorral menne, ha a videó kártyának vagy egyéb alkatrésznek, akkor a csere megoldotta volna. Próbáltam azt is hogy a bios elemet kivettem, 1 hétig is. Remélem tudtok segíteni
2018. máj. 11. 19:49
 1/1 Zamer válasza:
Az alaplap vga csatlakozóját is tönkretehetted ha megsütötted a kártyát. A baj hogy laptopnál csináltad az OCt, mert a laptopoknak jelentősen kevesebb a hűtése. Ezt így nem lehet megmondani de szerintem a komplett alaplapot cseréld ki vagy tudom hogy alap, de én másik laptopot vennék, mert ki tudja minek van még baja. :)
2018. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!