Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki összeállítana nekem...

Valaki összeállítana nekem egy gamer pc-t?

Figyelt kérdés

Max 270eFt-ig

Én nem nagyon értek hozzá, ezért szeretném inkább ha valaki hozzá értő rakna össze nekem egyet...



2018. máj. 13. 13:21
 1/3 anonim válasza:
Ez elég kevés információ, mire használnád? Milyen játékokkal játszanál, milyen grafikai beállítások mellett szeretnél játszani, munkára is használnád, ha igen, akkor milyen programokra?
2018. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább játékokra használnám, pl.:Pubg, Forza, Fifa stb., Full HD-s monitorom, billentyűzet,egér is van. Csak egy gép kellene.
2018. máj. 15. 06:49
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, és a grafikai beállísoknál nekem nem az számít hogy minden maxon(ultrán) legyen, hiszen ha nem bírja a gép akkor szinte élvezhetettlenné teszi a játékot...

Inkább legyen több FPS,de azért szépen nézzen ki a játék, tehát nem akarok olyan gépet amivel csak low-ultra low beállítások mellet megy szakadásmentesen a játék...

2018. máj. 15. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!