Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elfognak futni ezek a játékok...

Elfognak futni ezek a játékok az alábbi gépen?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel Core i5-7400 3.0GHz

Videókártya: Nvidia GForce GTX 1060 3GB GDDR5

Memória:8GB Ram DDR4 (Lehet még fogok mellé venni 8gb-ot)

HDD: 1TB

+120GB SSD


Én majd Rainbow six siege, Grand Theft Auto V, Assassin's Creed Origins, Call of Duty WWII + CS:GO



2018. máj. 14. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Imádom ezekben a kérdésekben, hogy a legmainstreamebb, multimilliárdos franchise-ok AAA termékeit sorolják fel :D

Tudom a kérdést, mielőtt megnyitom.

2018. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Háát mindenki ezekkel játszik..Meg ha nekem tetszenek akkor..Sokáig kihúztam egy nagyon szar géppel..Mostmár kéne váltani!
2018. máj. 14. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem mnidenki ezekkel játszik. Én állítom, hogy a COD WWII egy szörnyen átlagos first person shooter, hasonló minőségűeket gyártanak tucatjával az indie fejlesztők, csak éppen a COD egy bejáratott márkanév, ezért fel van kapva. Ez baj, de értem hogy nem erről szólt a kérdés.

Nyugodtan játszd őket, nem ellened szóltam, csak úgy megmosolyogtam a felsorolt játékokat, hogy "tudtam hogy ezek lesznek, a legnagyobb sorozatok legutóbbi részei", hogy msuzáj volt ezt beírnom :D

2018. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!