Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Analógból digitális jel...

Analógból digitális jel normális minőségben? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Adott egy Asus GTX 1070, amin van Displayport, HDMI és DVI-D és ezt szeretném összekötni a régebbi monitorommal (LG W2243S) amin csak VGA csatlakozó van. Eddig egy passzív VGA-HDMI átalakítóval próbáltam, működik is, viszont nem ugyanazt a minőséget adja, mint régen (mintha a kontraszt nagyobb lenne, és hiába állítom, nem lehet beállítani normálisan). Létezik olyan átalakító, ami akár a Displayport-ból, HDMI-ből vagy DVI-D-ből VGA-t csinál és a képminőség sem romlik?


Pl. egy ilyennel jó lenne? [link]



2018. máj. 15. 16:26
 1/6 A kérdező kommentje:

*VGA-ból csinál DP-t, HDMI-t vagy DVI-D-t...

Sry

2018. máj. 15. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Digitálisból analóg* nem?:D


Amúgy szinte mindig olyan lesz amit leírsz "mintha a kontraszt nagyobb lenne" ezt nekem sose sikerült kiküszöbölnöm, így vettem egy új monitort, a régit meg az új mellé raktam. (igen, erősebb kontrasztos még mindig, de 2. monitorként már annyira nem érdekel)

2018. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem lesz jobb sehogy? :(

Az a baj, hogy én már a 3. monitoromat küldöm vissza, mert nem jó nekem (elég nagy igényeim vannak...:D)

2018. máj. 15. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallod most akkor analógból akarsz digitálisat, vagy digitálisból analógot?
2018. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már én se tudom ;_;

VGA-ból HDMI vagy displayport vagy DVI D tökmindegy már ;_;

2018. máj. 15. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]



Ezt ajánlom!

2018. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!