Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új HyperX Cloud 2 füles, nem...

Új HyperX Cloud 2 füles, nem működik az USB adapterrel csak magával a Jack részével, mi lehet a gond? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egész nap kerestem a megoldást, de félő nem lesz rá...

Adott egy Asrock Z97 es alaplap, Win 8.1 Pro és ugye Hyperx Cloud 2 fejhallgató, amit hiába dugok be USB-n keresztül a gépbe nem érzékeli, nem jelenik meg az ikonja a "Hang" menüben, se a mikrofon része, hiába dugom 2.0 ba előre/hátra, vagy hátra 3.0ba... (az összes USB port működik!) Az adapter világit a funkciók működnek rajta (hang fel/le) stb.

Mivel driver nincs ehhez a füleshez mert ugye plug&play vagy mi a franc, jóformán semmi esélyem nincs rá hogy lássa a gépem. DE van egy másik számítógép, egy régebbi típusú meg nem mondom Gigabyte alaplapos win 7 op rendszeres gép, ami pedig tökéletesen felismerte és minden gond nélkül használható volt.

A honlapon találtam valami driver szerűséget: [link]

A DOWNLOAD felett van egy pdf. fájl amiben leírja hogyan kell lépésről lépésre végig csinálni, végigcsináltam de semmi változás... Mivel meggyőződésem hogy a füles rendben működik ezért gyanakodnék valami szoftveres dologra, de nincs túl nagy tapasztalatom ilyen hibák megoldásában.. Mert most csak a jack részével használom, de így nem működik a mikrofon ugye, se a virtual 7.1, és mivel a fülesen sincs hangerő szabályzó ezért a windowsba kell folyton állítanom a hangot, ahelyett hogy az adapteren keresztül (szintén a windowshangot ugyan, de legalább kényelmesebben) tenném ezt.

Van-e vagy volt-e valakinek hasonló problémája? Ha sikerült megoldania kérem ne tartsa magába a megoldást!!! Köszönök előre is miden segítséget!=D



2018. máj. 15. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Realtek HD Audio Manager van a gépeden? Nekem korábban egy USB Stickkel volt hasonló problémám, de ez a driver megoldotta.
2018. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, van de az ugye csak Jack-kes dolgokat kezeli, USB-s eszközöket ott nem látni.
2018. máj. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!